Obecná pravidla

PODĚLTE SE O SVÉ DOJMY, ZÁŽITKY A ZKUŠENOSTI S OSTATNÍMI.

• Vkládejte pouze příspěvky, které obsahově souvisí s obsahem webu - tj. mechanické modely, originální dárky, pálenice, pálení atd.

Dodržujte základní pravidla slušného chování na internetu

• Za obsah příspěvku je zodpovědný pouze autor sám. Ani provozovatelé fóra, ani ostatní uživatelé nepřebírají tuto zodpovědnost.

• Nepoužívejte žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. 

• Nevkládejte také do diskuse cizí emaily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez jejich souhlasu.

• Administrátor tohoto fóra si vyhrazuje právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí, že odporuje těmto podmínkám, nebo že obsah poškozuje dobré jméno provozovatele webu.

• Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte budou uloženy v databázi.

• Změna pravidel vyhrazena.

Ohlasy

Methanol?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Před odesláním zadejte prosím kontrolní kód, který je uveden v pravo: 123

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz